Apie mane

Sveiki, aš Jolita.

Esu mama, žmona, dukra, sesuo, anūkė, dukterėčia. Esu diplomuota siuvėja, teisininkė, sertifikuota koučerė, mentorė, priklausomybių konsultantė, savanorė. Esu prasmės ir atsakymų ieškantis, save bandantis pažinti žmogus. Esu gamtos ir aktyvaus laisvalaikio mylėtoja, jūros ir knygų skaitymo gerbėja. Esu atvirumą ir nuoširdumą puoselėjanti asmenybė. Esu moteris, kasdien bandanti eiti meilės sau ir savęs pripažinimo keliu. Esu žmogus, turintis daugybę tikslų. 

Vienas jų – pasidalinti savo patirtimi su žmonėmis, kuriems ji reikalinga. Noriu padėti priklausomybių paliestiems žmonėms, nesvarbu tai priklausomas asmuo, jo artimas žmogus, ar vaikystę girtuoklystėje praleidęs suaugęs, noriu parodyti jam kelią. Nenoriu išmokyti gyventi. Vargu ar tai kas nors gali. Noriu parodyti, ką priklausomybė padarė jų mąstymui, suvokimui, pasaulėžiūrai, savivertei. 

Mano darbe mane labiausiai „veža“ du dalykai: pirma – tai tas milžiniškas energijos srautas, kurį gaunu darydama tai, ką darau. Antra – jausmas, kurį jaučiu, kai matau, kad žmogus tiesiasi, kad pamažu jis gyja, kad keičiasi jo mintys, elgesys, keičiasi jo šeimos elgesys, kad kasdien jis vis labiau ir geriau supranta, kaip priklausomybė paveikė jį. 

Geriausia metodinė medžiaga – patirtis. Jokios knygos, audio, video ar seminarai neduos to, ką pati patyrei. Todėl mentorystė tokia veiksminga, todėl tokie efektyvus AA ar Al Anon susirinkimai, juk ten žmonės dalinasi patirtimi. Aš taip pat turiu asmeninės patirties, kuria esu pasiruošusi dalintis.

Turi tai, ką atiduodi. Dvylikos žingsnių programos dvyliktas žingsnis byloja jog turime stengtis perduoti žinią kitiems žmonėms ir visada gyventi pagal šias nuostatas.

Svarbiausios mano vertybės – meilė, nuoširdumas, viltis, tikėjimas. 

Su klientais dirbu individualiai, todėl galiu užtikrinti saugią, konfidencialią ir jaukią aplinką. 

Mano paslaugos:  konsultavimas, mentorystė, koučingas.