Nepasitikėjimas, abejonės, baimės, menka savivertė, sumaištis prote ir jausmuose sulaiko kopriklausomą moterį nuo permainų. Ir net kęsdama psichologinį ar net fizinį smurtą, ji nedaro nieko. Pasaulis matomas per iškreiptą filtrą. Pasaulis, kurį bet kuriuo momentu galima imti ir pradėti keisti, teriekia patikėti, – jis tikrai bus geresnis.
18-ka metų. Tiek metų garsioji Tina Turner kentė sutuoktinio smurtą. Ikas turėjo visą komplektą priklausomybių. Knygoje „My love story“ garsioji roko žvaigždė pasakoja, kad pirmą kartą kai Ikas jai smogė jos mintys buvo apie tai, kad su vaiku ir būdama nėščia ji neturi kur dingti. Pats faktas, kad nusprendusi nusižudyti moteris skaičiavo kada jai reikia išgerti tabletes, kad nemirtų prieš pasirodymą ir vyrui būtų sumokėta už koncertą parodo kaip stipriai ji buvo kopriklausoma. Jis ją žemino, talžė ir daužė, ji masažavo jam smilkinius, užsakinėjo maistą ir ramino. Tačiau daugybę metų kentusi, vieną naktį ji pabėgo. Į niekur, su 36 centais kišenėje. Per skyrybas T.Turner paliko vyrui viską, išskyrus savo vardą. Tačiau pažiūrėkite į ją dabar. Kaip ji pati mini ne viename interviu: „Palikus jį aš atgavau save, pradėjau sveikti ir viskas ėmė keistis“.
Nereikėtų suprasti to kaip raginimo palikt savo artimą. Tai raginimas išdrįsti atsisukti į save ir pradėti keisti savo mintis, elgesį ir gyvenimą, Tai labai greit iššauks ir artimo pasikeitimus.
Pabaigai skolinti žodžiai, kurie, gal būt, kažkam padės įsikvėpti.
Kartais akmenyje, į kurį akmenskaldys jau devyniasdešimt devynis kartus trenkė kūju, nesimato nei ženklo, bet sulig šimtuoju kirčiu uola skyla perpus. Tačiau ne paskutinysis smūgis sudaužė akmenį, o visi tie, kurie buvo prieš jį”.